Jaap Luttge, L'entree du village, Ets - Verkocht

Jaap Luttge, L'entree du village, Ets kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Luttge, L'entree du village, Ets kopen? Bied vanaf 30!Jaap Luttge, L'entree du village, Ets kopen? Bied vanaf 30!Jaap Luttge, L'entree du village, Ets kopen? Bied vanaf 30!Jaap Luttge, L'entree du village, Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Jaap Luttge (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Jaap Luttge

Voorstelling getiteld 'L'entree du village'

Losbladig, beeldmaat 23x18, bladmaat 37x30

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'JM Luttge '49'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jaap Luttge (1904-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:20-03-2017 om 13:00
Eindtijd:29-03-2017 om 17:00
Jannetje
28 mrt. / 13:57
€ 30