Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 136 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Door slechte papier kwaliteit zijn is het papier broos geworden. Hierdoor zijn er scheuren ontstaan. zie foto's | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen nh, Nederland |
Objectlocatie | Bergen nh, Nederland |
Starttijd | 2-10-2020 om 16:08 |
Eindtijd | 13-10-2020 om 20:33 |