Jaap Nanninga - mooi ingelijste tekening - jaren 50 - Verkocht

Jaap Nanninga - mooi ingelijste tekening - jaren 50 kopen? Bied vanaf 395!
Jaap Nanninga - mooi ingelijste tekening - jaren 50 kopen? Bied vanaf 395!Jaap Nanninga - mooi ingelijste tekening - jaren 50 kopen? Bied vanaf 395!
  • Jaap Nanninga (1904-1962)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi ingelijste tekening van Jaap Nanninga uit de jaren 50. . Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H14 x b17 cm.  Het werk kan zo aan de muur. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl. Eventuele glasschade is niet verzekerd.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling,  is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:22-07-2019 om 00:33
Eindtijd:05-08-2019 om 19:30
ooteboe
26 jul. / 19:26
€ 395