Jaap Nefkens - A6994 - Mediterraans straatje

Jaap Nefkens - A6994 - Mediterraans straatje kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Nefkens - A6994 - Mediterraans straatje kopen? Bied vanaf 40!Jaap Nefkens - A6994 - Mediterraans straatje kopen? Bied vanaf 40!Jaap Nefkens - A6994 - Mediterraans straatje kopen? Bied vanaf 40!
  • Jaap Nefkens (1926-1999)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
Lijst83 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
lo gesigneerd, op papier, gemengd, mediterraans straatje, beeldmaat 55x38, lijstmaat 83x65

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jaap Nefkens (1926-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (196)
65 cm
83 cm
38 cm
55 cm
Starttijd:12-09-2019 om 12:48
Eindtijd:19-09-2019 om 20:42
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier