Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede - Verkocht

Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Jaap Ploos van Amstel - Neushoornvogels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Jaap Ploos van Amstel (1926)
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/30
Kleurenhoutsnede door Jaap Ploos van Amstel
Voorstelling van neushoornvogels
Losbladig, beeldmaat 21x17, bladmaat 33x25
Getiteld, genummerd en gesigneerd in potlood linksonder: 'Neushoornvogels 6/30 Ploos van Amstel'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2020 om 12:55
Eindtijd:09-09-2020 om 21:16
FamHuisman
07 sep. / 00:06
€ 45