Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage - Verkocht

Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!Jaap van den Ende - Zeefdruk, gesigneerd met kleine oplage kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jaap van den Ende (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/25
Mooie zeefdruk, heldere frisse kleuren. Papier is nog steeds wit, geen verkleuring of schade. Mooi ingelijst. Met potlood gesigneerd en genummerd.

Jaap van den Ende (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
93 cm
73 cm
69 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2020 om 19:52
Eindtijd:18-06-2020 om 21:26
kompas
12 jun. / 09:09
€ 120