Jaap van Veen - Abstracte compositie, verf op karton (prachtig ingelijst) - Verkocht

Jaap van Veen - Abstracte compositie, verf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jaap van Veen - Abstracte compositie, verf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Jaap van Veen - Abstracte compositie, verf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Jaap van Veen - Abstracte compositie, verf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Jaap van Veen (1915-2009)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke compositie van Jaap van Veen.  Verf (olie?, acryl?) op schilderskarton, gesigneerd rechtsonder, te dateren eind jaren 90.  In prachtige lijst, achter glas, alles in uitstekende conditie.  Alleen de lijst is al minimaal het driedubbele waard.

Afmetingen: 90cm x 74cm (incl. lijst), 60cm x 44cm (karton/blad)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

Jaap van Veen (1915-2009) was een getalenteerd musicus en bevlogen kunstschilder. Hij schilderde stillevens, portretten, landschappen, stadsgezichten (vnl. Amsterdam) en ook jazzmusici, zowel in olieverf als aquarel.

Jaap van Veen (1915-2009)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
74 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:04-09-2018 om 20:01
Eindtijd:16-09-2018 om 19:49
Taeke
16 sep. / 19:29
€ 50