Jaap van Veen, aquarel, gezicht op sablet

Jaap van Veen, aquarel, gezicht op sablet kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Jaap van Veen, aquarel, gezicht op sablet kopen? Bied vanaf 30!Jaap van Veen, aquarel, gezicht op sablet kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Jaap van Veen (1915-2009)
TypeTekening / Aquarel

Deze aquarel is ingelijst in een dubbel passe partout. In goede conditie. Afbeelding is 50 x 36 cm. met passe partout 64 x 50 cm.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:05-10-2014 om 14:13
Eindtijd:12-10-2014 om 14:13

boris2006
10 okt. / 00:43
€ 30