Jaap van Veen - Prachtig schilderij 40 jaar oud en puntgaaf.

Jaap van Veen - Prachtig schilderij 40 jaar oud en puntgaaf. kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Jaap van Veen - Prachtig schilderij 40 jaar oud en puntgaaf. kopen? Bied vanaf 60!Jaap van Veen - Prachtig schilderij 40 jaar oud en puntgaaf. kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  hans44
FA. (6)

Lid sinds 2018
135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jaap van Veen (1915-2009)
Jaartal1979
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi werk uit het jaar 1979 maten 80x 60cm  en gesigneerd.

Prachtig schilderij van jaap van Veen uit het jaar 1979 ingelijst . Zeer mooi werk 40 jaar oud en puntgaaf.

Jaap van Veen (1915-2009)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  hans44
FA. (6)

Lid sinds 2018
135 verkochte items
80 cm
60 cm
80 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:14-02-2019 om 21:55
Eindtijd:21-02-2019 om 22:23

Franken
18 feb. / 11:44
€ 60