Jaap van Veen, tekening, portret van vrouw - Verkocht

Jaap van Veen, tekening, portret van vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Jaap van Veen, tekening, portret van vrouw kopen? Bied vanaf 1!Jaap van Veen, tekening, portret van vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Jaap van Veen (1915-2009)
TypeTekening / Aquarel

Kwalificaties:tekenaar
Nationaliteit:Nederlands
Geboren te Hillegersberg (Rotterdam)/Rotterdam 1915, overleden te Amsterdam 2009
Onderwerpen: landschap (als genre).

Heeft ook veel (naakt)portretten gemaakt.

Tekening: 59 bij 47 cm.

Signatuur: rechtsonder.
Gedateerd: '79

Let op: scheurtjes aan linker- en onderzijde. Met passe-partout gemakkelijk te verbergen!
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend/verzekerd) of ophalen in Amsterdam.

Jaap van Veen (1915-2009)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (16)

641 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:01-07-2014 om 11:13
Eindtijd:06-07-2014 om 11:13
jvannim
06 jul. / 02:19
€ 1