Jaap Weijand - Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School - Verkocht

Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!

Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!Jaap Weijand (1886 - 1980) - Bergense School kopen? Bied vanaf 1!
  • Jaap Weijand (1886-1960)
Type kunstwerkSchilderij

Mooi schilderij gesigneerd Jaap Weijand (1886-1980)
Techniek/ medium: olie op doek
Afmeting: ca. 40 x 30 cm
Gesigneerd: rechts onder voluit gesigneerd en gedateerd '70
Conditie: het werk is in goede conditie

Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1980 Casticum)

Jaap Weijand woonde en werkte in Amsterdam. Parijs 1908,
Blaricum 1917 - 1918, Bergen (N.H.) tot 1958, daarna in Bakkum (gem. Castricum).
Hij was leerling van de Rijksschool voor Kunstnijverheid o.l.v. G. Sturm, van de Industrieschool van de Werkende Stand o.l.v. K. van Leeuwen. Daarna leerling aan de Rijksakademie (1904 - 1910) o.l.v. A. Allebé, P. Dupont en A.J. Derkinderen.
Weijand schilderde, tekende, etste en lithografeerde figuren, portretten en stillevens.
Hij maakte veel wandschilderingen, houtsneden en was ook glazenier.
Heeft les gegeven aan J.D. Bout, A.J. Korteweg en P.A.C. Zondervan.
Weijand was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam en van het Kunstenaars Centrum Bergen.

Info: Lexicon Pieter A. Scheen

Wij bezitten geen expertise om de authenticiteit te garanderen en bieden dit interessante olieverf op doek daarom ATP aan.

Jaap Weijand (1886-1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Tras
0 verkochte items

Starttijd6-9-2015 om 13:07
Eindtijd20-9-2015 om 21:12
Biedingen (15)