Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
JAAP WEYAND 1886 - 1960
BLOEMBOLLEN VELDEN
olieverf op schilderspaneel in de maat 15 x 23.5 cm
in een fraai lijstje in de maat 29 x 39 cm
Gesigneerd rechts onder weyand
zeer fraai en kleurig schilderijtje
Zeer goede staat
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 26-9-2014 om 18:08 |
Eindtijd | 3-10-2014 om 18:13 |