Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Schilder: Jacob Gerrit Weyand 1886-1960
Titel/Voorstelling: Stilleven met blauwglazen fles
Datering: 1934
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 40 x 30 niet ingelijst !
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
Starttijd | 6-4-2014 om 16:08 |
Eindtijd | 20-4-2014 om 16:13 |