Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Jaap Weyand
Voorstelling van de heilige familie
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 20x20, p.p.maat 45x34
Gesigneerd r.o. op blad 'jaap Weyand', gedateerd m.o. '1921'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 23-4-2017 om 11:19 |
Eindtijd | 4-5-2017 om 19:19 |