Mooie en zeldzame ets van Jacques (Jac) Boonen getiteld "Oogstmaand" De ets is in goede staat. Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving. Handgesigneerd
Jac(ques) Boonen was een Belgische tekenaar en graficus geboren in 1911 te Tongerlo en gestorven in 1968 te Brussel, Borchtlombeek. Opleiding aan het Hoger Instituut te Antwerpen o.l.v. onder meer J. De Bruycker.
Goed
Enkele kleine bruine plekjes
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 19,40
€ 19,40