Jac. de Beer - Chrysanten - Verkocht

Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!Jac. de Beer - Chrysanten kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ingelijste houtsnede van Jac de Beer (1888-1946), afgedrukt op dun Japans 'rijstpapier'. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Jac de Beer was een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden.

Het werk wordt aangetekend en goed verpakt verzonden.

Geen beschadigingen.

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

135 verkochte items
43 cm
53 cm
29 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-05-2022 om 18:47
Eindtijd:27-05-2022 om 21:56
Biedingen (3)
Roos_Trip
27 mei / 21:49
€ 45
Kunsterfn
27 mei / 21:42
€ 40
Roos_Trip
27 mei / 18:48
€ 35