FA. (2)

Jac. de Beer - Goereede Holland

Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!
Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Goereede Holland kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie houtsnede van Jac. de Beer, voorstellende de kerk van Goedereede in Zeeuws-Vlaanderen. Ingelijst met zuurvrije materialen. Beeldmaat: 28 x 21 cm. Bladmaat: 34 x 26 cm. Ingelijst in een zwarte lijst met passepartout. Buitenmaat lijst: 45 x 35 cm. Gesigneerd en betiteld met potlood.

. Jac de Beer was een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden. De meeste houtsneden zijn afgedrukt op rijstpapier, wat ze erg kwetsbaar maakt. De bloemstillevens en boeketten op vaas behoren tot zijn meest gewaardeerde werk.

Lichte ouderdomssporen.  Papier verkeert in prima conditie.

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
35 cm
45 cm
21 cm
28 cm
Sluit over 5d 3u 57m 17s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:26-06-2022 om 23:26
Eindtijd:05-07-2022 om 22:25