FA. (2)

Jac. de Beer - Op het water

Jac. de Beer - Op het water kopen? Bied vanaf 30!
Jac. de Beer - Op het water kopen? Bied vanaf 30!Jac. de Beer - Op het water kopen? Bied vanaf 30!Jac. de Beer - Op het water kopen? Bied vanaf 30!Jac. de Beer - Op het water kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ingelijste houtsnede van Jac de Beer (1888-1946), afgedrukt op dun Japans 'rijstpapier'. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Jac de Beer was een Fries kunstenaar die in de eerste helft van de vorige eeuw vanuit Sneek werkte. Het Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een kleine, maar interessante collectie van zijn houtsneden.

Het werk wordt aangetekend en goed verpakt verzonden.

Geen beschadigingen of restauraties.

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

135 verkochte items
43 cm
33 cm
29 cm
21 cm
Sluit over 2d 2u 29m 01s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOldenzaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:18-06-2022 om 19:55
Eindtijd:02-07-2022 om 20:22