Jac. de Beer - Waterlelies

Jac. de Beer - Waterlelies kopen? Bied vanaf 25!

Jac. de Beer - Waterlelies

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  rons

Lid sinds 2018
4 verkochte items
  • Jac. de Beer (1888-1946)
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13.5 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout28 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristieke houtsnede van Jac de Beer, Friese graficus. Was gespecialiseerd in voorstellingen van dieren, dorpsgezichten, landschappen, stadsgezichten en stillevens. Gebruikte als techniek houtsnede/linoleumsnede. Zijn werk is opgenomen in de collectie van het Scheepvaartmuseum te Sneek. Zie ook de andere aanbiedingen.

Op foto lijken blaadjes geel te zijn ingekleurd, minder zichtbaar op origineel

Op passe-partout geplakt

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  rons

Lid sinds 2018
4 verkochte items
39 cm
28 cm
21 cm
13.5 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2020 om 22:10
Eindtijd:31-01-2020 om 21:07

advanriel
31 jan. / 19:59
€ 25