Jac. de Beer - Westertoren

Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!

Jac. de Beer - Westertoren

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!Jac. de Beer - Westertoren kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (7)

178 verkochte items
  • Jac. de Beer (1888-1946)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jac. de Beer
Houtdruk  WESTERTOREN
Mooie karakteristieke houtsnede van Jac de Beer, Friese graficus. Was gespecialiseerd in diervoorstelling (genre), dorpsgezichten, landschap (als genre), stadsgezicht, stilleven. Gebruikte als techniek houtsnede/linoleumsnede. Zijn werk is opgenomen in de collectie van het Scheepvaartmuseum te Sneek.
Houtdruk op zeer dun papier
Afmeting blad 34 x 46 cm
Afmeting afbeelding 20 x 28 cm
Gesigneerd
In goede staat.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-02-2020 om 18:05
Eindtijd:10-04-2020 om 23:36

keesies
10 apr. / 16:46
€ 15