Jac. de Beer - Zilverreigers

Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!

Jac. de Beer - Zilverreigers

Verkoopprijs: € 20,00

Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!Jac. de Beer - Zilverreigers kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  dedelft

Lid sinds 2017
54 verkochte items
  • Jac. de Beer (1888-1946)
Jaartal1940
DragerJapans Papier
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Door Jac de Beer zelf afgedrukte houtsnede en met potlood gesigneerd.

ConditieRedelijk

Door het midden van het werk loopt een vouw. Het papier is door de tand des tijds vergeeld.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:02-08-2019 om 17:22
Eindtijd:16-08-2019 om 21:40

Biedingen (3):

LongJohn
16 aug. / 21:34
€ 20
Ronnie020
14 aug. / 09:27
€ 15
LongJohn
8 aug. / 20:45
€ 10