Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1933 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
De drie tekeningen zijn afkomstig uit de woning van mijn grootouders, die woonachtig waren in Kampen. Afhalen kan zowel in Den Bosch als in Rotterdam. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's hertogenbosch, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | 's Hertogenbosch, Nederland |
Starttijd | 2-4-2023 om 14:18 |
Eindtijd | 27-6-2023 om 21:23 |