Een schets van een landelijk thema van de kunstenaar Jac J Koeman. Lagen al decenia lang op de zolder van mijn ouders. De passe partout is beschadigd her en der.
Redelijk
Een schets van een landelijk thema met daarop 2 molens, weilanden en water van Jac J Koeman. Een schets op dik papier, met daarom heen een passe partout van board, de passe partout is her en der beschadigd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland