Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
C418
Kunstenaar: Jack Aue
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: plasgezicht met molen
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 36 x 46 cm
Exclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 6-2-2018 om 16:26 |
Eindtijd | 20-2-2018 om 21:31 |