Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 28/150 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Jack Godderis (1916 - 1971) gedrukt in een oplage van 150 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd, linksonder met 28/150. Afmeting papier 48 x 64,5 cm (hxb). In de linkerhoek zit een lichte vouw, verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In de linkerhoek zit een lichte vouw, verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 21-6-2023 om 22:21 |
Eindtijd | 2-7-2023 om 20:40 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |