FA. (3)

Jack Godderis - Vaas met bloemen

Jack Godderis - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  vanhoy

Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jack Godderis (1916-1971)
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 54 cm (h x b)
Lijst71 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
verborgen werk van Jack Godderis

Jack Godderis (1916-1971)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  vanhoy

Lid sinds 2022
5 verkochte items
59 cm
71 cm
54 cm
66 cm
Starttijd:21-05-2022 om 22:10
Eindtijd:31-05-2022 om 22:03
Openingsbod€ 100
Objectlocatie9100 - Sint-Niklaas, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie