Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK - Verkocht

Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!
Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!Jack Liemburg - Cactus - ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 345!
  • Jack Liemburg (1967)
Jaartal2010
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen200 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi en zeer groot schilderij van Jack Liemburg. Dit is een eerder vroeg werk, doch door de groote zeer impressionant en past in iedere woonkamer.  Het werk is origneel en helemaal authentiek.
Galerie prijs: 1500€

Mag weg voor een mooie prijs.!!!

Jack Liemburg (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  LBArt
FA. (6)

51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
150 cm
200 cm
Dit item is verkocht voor 345,00
Starttijd:02-01-2019 om 17:04
Eindtijd:13-01-2019 om 21:26
nickg
13 jan. / 20:04
€ 345