Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020

Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!
Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!Jack Vissers - Aan Tafel Met Die Cavia! - Cprint - 2020 kopen? Bied vanaf 75!
  • Jack Vissers (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie Cprint van Jack Vissers uit 2020:
Aan Tafel Met Die Cavia!
Formaat ca 60 x 60 cm, beeld grootte 50 x 50 cm.
Hand gesigneerd onderin en in druk r.b.

Jack Vissers (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7)

380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
60 cm
60 cm
Starttijd:19-11-2022 om 09:28
Eindtijd:24-11-2022 om 19:46
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingWereldwijd