Jack Vissers - In The War - C-print

Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!
  • Jack Vissers (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2022
TechniekComputerprint
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9
Jack Vissers - In The War.
C-print op papier.
Formaat incl. 59 x 73 cm, beeld grootte 53 x 53 cm.
Hand gesigneerd plus in de druk r.o.
Oplage nr. 7/9.

Jack Vissers (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
73 cm
59 cm
Starttijd:15-09-2022 om 15:25
Eindtijd:21-09-2022 om 19:13
Openingsbod € 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingWereldwijd