Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij - Verkocht

Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij kopen? Bied vanaf 145!
Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij kopen? Bied vanaf 145!Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij kopen? Bied vanaf 145!Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij kopen? Bied vanaf 145!Jack Vissers - Strand in Normandië - origineel schilderij kopen? Bied vanaf 145!
  • Jack Vissers (1956)

Neo-Impressionistisch landschap uit 2012 van Jack Vissers. Uit de serie 'Ordinary Landscapes,no.12:Strand in Normandië/Frankrijk. Acryl op olieverf op schilderkarton. Voorop r.o. gesigneerd, achterop van informatie voorzien en gesigneerd. Formaat schilderij:50 x 40 cm.

Jack Vissers (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

328 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:08-08-2015 om 16:09
Eindtijd:15-08-2015 om 16:09
jh_benken15
15 aug. / 06:52
€ 145