Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Olieverf triplex op board, voorstellende het Hofje van Loo of Gasthuishofje in de Barrevoetestraat te Haarlem. Gesigneerd rechtsonder.
Paneelmaat 47 x 45 cm. Ingelijst. Lijstmaat 56,7 x 54,3 cm.
Jacob Coenraad Ritsema is geboren te Haarlem in 1869 en overleden in 1943.
Starttijd | 12-4-2016 om 20:15 |
Eindtijd | 17-4-2016 om 20:15 |