Jacob de Heer Kloots - C4149-1 - Keukenstilleven

Jacob de Heer Kloots - C4149-1 - Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 50!
Jacob de Heer Kloots - C4149-1 - Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 50!Jacob de Heer Kloots - C4149-1 - Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Jacob de Heer Kloots (1876-1960)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jacob de Heer Kloots, olieverf op doek, 40x50, keukenstilleven, ongesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, verfverlies rechterzijde, zonder lijst.

Jacob de Heer Kloots (1876-1960)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
50 cm
40 cm

Starttijd:22-10-2019 om 16:02
Eindtijd:03-11-2019 om 19:13
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier