Jacob de Heer Kloots - C4149-14 - Studie van zonaanbidders in de duinen - Verkocht

Jacob de Heer Kloots - C4149-14 - Studie van zonaanbidders in de duinen kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacob de Heer Kloots - C4149-14 - Studie van zonaanbidders in de duinen kopen? Bied vanaf 75!Jacob de Heer Kloots - C4149-14 - Studie van zonaanbidders in de duinen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Jacob de Heer Kloots (1876-1960)
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olie op doek, ongesigneerd, Studie van zonaanbidders in de duinen, zonder lijst, doekmaat 30 x 40 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlakte vuil, en plein air geschilderd, punaise gaatjes in de hoeken.

Jacob de Heer Kloots (1876-1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2019 om 16:41
Eindtijd:17-06-2020 om 09:14
Zeeveld
16 jun. / 15:39
€ 60