Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot)

Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 220,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Jacob Herskind - Acryl op doek, Laugh!! - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Jacob Herskind (1958)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen200 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs: € 4.500

Wat lichte slijtage langs de randen en de hoeken.

Dit item is verkocht voor 220,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-03-2020 om 14:00
Eindtijd:12-04-2020 om 19:24

Biedingen (5):

Janita
12 apr. / 17:45
€ 192
Brito
12 apr. / 17:45
€ 182
Brito
10 apr. / 12:14
€ 171
Arrt
10 apr. / 12:14
€ 161
Arrt
9 apr. / 12:28
€ 150