Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw

Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!

Grafiek tot 1900

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!Jacob Houbraken - 20 portretten - 16de tot 18de eeuw kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Traiectum
FA. (1)

Lid sinds 2019
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jacob Houbraken (1698-1780)
TypeGrafiek tot 1900
Periode< 1800
TechniekGravure
OnderwerpAdel & Politiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18.2 cm x 11.6 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
20 portretten - 16de tot 18de eeuw
Vooraanstaande bestuurders, ambtenaren en geleerden in de Verenigde Nederlanden, (i.z. Zeeland, Holland, Utrecht, Friesland), 16-18de eeuw.

19 portretten, kopergravures van J. Houbraken naar meerdere tekenaars, schilders.
2    Mr. Paulus Buis, advokaat van Holland
3    Hieronimus van Beveringe, Thesaurier-Generaal ….
4    Cornelis van Aarsens, Griffier …. Staten Generaal
5    François van Aarssens, Heer van Sommelsdyk, ….
9    Desiderius Erasmus, ….
10  Mr. Pieter de Huybert, …. Raadspensionaris van Zeeland
14  Mr. Pieter de Groot, Pensionaris … Rotterdam
17  Mr. Everard van Weede, …. Ambassadeur in Groot Britanje
18  Unico Willem [van Wassenaer Obdam], …. Ridder van de Duitsche Orde en Coadjutor der Balye tot Utrecht
19  Dr. François Maalzon, Syndicus van Westfriesland

20  Toegevoegd van onbekende graveur en herkomst: Don Franciscus de Valdezio, … veld-Overste …. Leyden

Afkomstig uit meerdere delen van: Vaderlandsche Historie, vervattende de geschiedenissen der vereenigde Nederlanden inzonderheid die van Holland …….

Te Amsterdam: Isaak Tirion, 1749-1789.

Conditie. Portret 2 met miniem schroeiplekje in de onderrand van de plaat. Voor het overige alles in prima staat.
Afmetingen:   18,2 x 11,6 cm.
Vanwege gegeven aantalbeperking worden van de eerste 10 en de laatste 6 portretten de foto's getoond.

Geen gebreken van betekenis

Jacob Houbraken (1698-1780)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Traiectum
FA. (1)

Lid sinds 2019
32 verkochte items
11.6 cm
18.2 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2021 om 23:37
Eindtijd:05-02-2021 om 19:08

Biedingen (2):

keggestastok
5 feb. / 16:11
€ 25
JensKlingenberg
29 jan. / 14:02
€ 20