Jacob Kanbier zeer groot doek 100 x 100 cm - origineel.
Betreft een prachtig origineel werk op doek - gesigneerd en label van de veiling waar het werk is gekocht.
Door de grote van het werk kan het niet worden verzonden en alleen worden afgehaald.
Jacob Kanbier is grondlegger en uitvoerder van het neo-symbolisme en hij haalt zijn inspiratie uit het werk van Willem de Kooning en Jean-Michel Basquiat. Jacob heeft samengewerkt met Simon Vinkenoog, Herman Brood en Jules Deelder en heeft al vele malen succesvolle exposities gehad in zowel binnen- als buitenland. Hij werkt vaak in grote series. Snel, ruig en zeer expressief werk. Vaak zo uit de tube, waardoor de verf dik op het doek ligt.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland