Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865

Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865 kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865 kopen? Bied vanaf 30!Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865 kopen? Bied vanaf 30!Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865 kopen? Bied vanaf 30!Jacob Kuyper - Plattegrond Gemeente Leende 1865 kopen? Bied vanaf 30!
  • Jacob Kuyper (1821-1908)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1865
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 16.6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi originele plattegrond van  Gemeente Leende  1865 door Jacob Kuyper en uitgegeven door Hugo Suringar te Leeuwarden
af papier 19,5 x 25,7 cm
Originele staalgravure
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jacob Kuyper (1821-1908)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
16.6 cm
15 cm
Starttijd24-12-2021 om 12:12
Eindtijd7-1-2022 om 22:00
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland