Jacob Zekveld - Bierdrinker, litho

Jacob Zekveld - Bierdrinker, litho kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Jacob Zekveld - Bierdrinker, litho kopen? Bied vanaf 75!Jacob Zekveld - Bierdrinker, litho kopen? Bied vanaf 75!Jacob Zekveld - Bierdrinker, litho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jacob Zekveld (1945-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Onder het RTL7 motto “Meer voor Mannen” wordt hier de bekende bierdrinker van Jacob Zekveld aangeboden.  Nederlandse Pop Art uit 1966.  Met potlood gesigneerd en genummerd (7/190).  In zeer goede conditie; slechts wat kreukjes aan de randen van het blad, ver buiten het beeld.

Afmetingen: 89cm x 61cm (blad), 62cm x 52cm (beeld)

Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:30-01-2016 om 16:08
Eindtijd:14-02-2016 om 15:08

perche
13 feb. / 11:43
€ 75