Jacob Zekveld: Mooie kleuren litho: Bierdrinker - Verkocht

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Jacob Zekveld (1945-2002)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenlitho (in 4 kleuren) van Jacob Zekveld. Uitgave van Prent 190. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Bierdribker
Jaartal: 1966
Afmetingen: 87cm x 61cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood,
Ingelijst: Nee
Oplage: 37/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Jacob Zekveld (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:13-09-2011 om 15:50
Eindtijd:23-09-2011 om 15:50
Graafsterdam
18 sep. / 14:34
€ 70