Jacobus Doeser - Bloemen in vaas

Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
aquarel 62x47 , rechtsonder onduidelijk gesigneerd Doeser, geaquarelleerd ca. 1940, Ingelijst in de jaren 50, maat lijst 90x70 cm.

Jacobus Doeser geboren Utrecht 1884, woonde en werkte in laren tot 1914, Utrecht 1915, Laren 1915-1919, Zandvoort, Noordwijk, Parijs, Leipzig sinds 1940 in Bennebroek. Schilder vormde zichzelf. Schildert, aquarelleert en tekent - bloemen, landschappen, figuren en portretten in modern vrije trant.

 (De ene Doeser is de andere niet, maar een 20tal jaren geleden bracht een olieverf van Doeser - 47.000 Gulden op een kunstveiling op).

Lid van kunst zij ons doel te Haarlem. Vermeld in de Pieter Scheen, Luns, Mak van Waaij, Plasschaert, van Hall I en Waller.

Verzenden kan binnen Nederland en België, maar i.v.m. de grootte en kwetsbaarheid van de glasplaat liever afhalen in Alblasserdam / Kinderdijk, of in Beerse (bij Turnhout)
Kleuren van de aquarel misschien iets terug. Papier trekt iets
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 20,00

Starttijd13-6-2022 om 13:21
Eindtijd21-6-2022 om 19:04
Openingsbod € 100
ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland