Jacomijn den Engelsen - Een hoofdzaak

Jacomijn den Engelsen - Een hoofdzaak kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
231 verkochte items
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
Jaartal1996
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige houtsnede

Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-01-2021 om 19:30
Eindtijd:24-01-2021 om 23:17

Theorica
24 jan. / 18:02
€ 36