Jacqueline de Jong Hengelo 1939. Tussen 1962 en 1968 redacteur en uitgever van The Situationist Times in samenwerking met diverse bekende kunstenaars. Vanaf 1959 tot 1970 een relatie met Asger Jorn. Litho uit 1962 gesigneerd Jacqueline 11/35 en nogmaals rechtsonder 11 januari 1963
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00