Jacqueline de Jong - Jacqueline de Jong, litho in kleuren, "Mange la soupe", Prent 190,1975 - Verkocht

Jacqueline de Jong - Jacqueline de Jong, litho in kleuren, "Mange la soupe", Prent 190,1975  kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Jacqueline de Jong - Jacqueline de Jong, litho in kleuren, "Mange la soupe", Prent 190,1975  kopen? Bied vanaf 65!Jacqueline de Jong - Jacqueline de Jong, litho in kleuren, "Mange la soupe", Prent 190,1975  kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1091)
  • Jacqueline de Jong (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mange la soupe - gesigneerde lithografie - oplage 190 ex. - 1975

Heel kleurrijke litho van Jacqueline de Jong uit 1975. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (147/190).

Afmetingen: 77cm x 57cm

U kunt de litho bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Arkel of toegestuurd krijgen via aangetkende post.

Jacqueline de Jong (1939)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:04-08-2018 om 10:55
Eindtijd:18-08-2018 om 21:06
Weyjong
18 aug. / 12:11
€ 65