Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van de hand van Jacqueline de Jong
- Oplage 52/190
- Afmeting papier 77 x 57cm
- Afmeting werk 52 x 74cm
Starttijd | 21-3-2017 om 13:21 |
Eindtijd | 2-4-2017 om 20:21 |