Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho

Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacqueline de Jong - Mange ta soupe, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Jacqueline de Jong (1939)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooi, bekend werk van Jacqueline de Jong.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (51/190). In zeer goede conditie; alleen een paar onopvallende kreukjes aan de randen.

Afmetingen: 77cm x 57cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-04-2020 om 11:26
Eindtijd:13-04-2020 om 21:44

artb984
10 apr. / 11:35
€ 50