Handgesigneerde litho van Jacqueline de Jong getiteld Serendipity uit 2003.
In goede staat.
Wordt goed verpakt verzekerd naar uw adres verzonden (kan in overleg zowel met als zonder lijst/glas). Kan ook worden opgehaald in Haarlem.
Zeer Goed
Bekijk de foto's om zelf tot een oordeel te komen
Tot 2 kg.
€ 9,95
Naar België
€ 14,95
€ 14,50
Europese Unie
€ 17,50