Twee bijzondere handgesigneerde tekeningen van Jacqueline de Jong.
Onlangs heeft zij nog een grote solo-expositie gehad in het Stedelijk Museum Amsterdam. De tentoonstelling Pinball Wizard - The work and Life of Jacqueline de Jong toonde haar veelzijdige oeuvre: van expressionistische schilderkunst tot nieuwe figuratie en pop art.
Beide zijn licht vergeeld met oude montagesporen op de achterzijde (die iets doorschijnen)
Goed
Licht vergeeld, achterzijde oude montagesporen
Tot 2 kg.
€ 10,00