Litho uit haar COBRA-tijd van Jacqueline de Jong. Het werk is met potlood gesigneerd, gedateerd en voorzien van de aanduiding e.a.
De conditie van het beeld is goed, met name de hoeken zijn licht gekreukt, zie de foto's.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Jacqueline de Jong (1939) is een zeer veelzijdig kunstenaar. Ze kwam na haar opleiding in dienst van het Stedelijk Museum. Ze ontmoette in 1959 Asger Jorn, een van de oprichters van COBRA, met wie ze een relatie kreeg en naar Parijs vertrok. Ze maakte als kunstenaar, graficus en beeldhouwer deel uit van de Parijse kunstwereld en was redacteur en uitgever van The Situationist Times. Haar werk wordt internationaal gewaardeerd en tentoongesteld. Voor de Stopera in Amsterdam maakte ze een reeks schilderingen. In 2019 hield het Stedelijk Museum in Amsterdam een grote overzichtstentoonstelling van haar werk onder de titel Pinball Wizard.