Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prent met een geschiedenis
Kunstenaar: Jacqueline de Jong
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1979
Afmetingen: 50 x 65 cm
Nummer: 64/100
Gesigneerd: linksboven
Niet ingelijst
Starttijd | 23-4-2017 om 21:44 |
Eindtijd | 30-4-2017 om 21:44 |