Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel

Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!Jacqueline Tollenaar - Ets: Schuldgevoel kopen? Bied vanaf 35!
  • Jacqueline Tollenaar
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jaqueline Tollenaar. Titel: Schuldgevoel. Nummer: 2/15. Afmetingen blad H21 x b27cm. Afmetingen voorstelling: H18.5 x b21cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat.

Jacqueline Tollenaar

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
27 cm
21 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:47
Eindtijd:27-08-2022 om 19:47
Openingsbod € 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd